اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

تسمه تایم پژو 206

فیلترهای انتخابی

حذف همه

تسمه تایم

پژو 206

جست‌وجو در تسمه تایم پژو 206

تسمه تایم پژو ۲۰۶ تیپ ۲ پاورگریپ گیتس

مناسب

206 تیپ 2

تسمه تایم پژو ۲۰۶ تیپ ۲ پاورگریپ گیتس

559,000
loading

از جمله قطعات بسیار حیاتی در خودروی 206 که برای حرکت کردن آن ضروری است، تسمه تایم 206 نام دارد. افرادی که دارای خودرو 206 هستند به‌ دنبال محلی مطمئن برای خرید تسمه تایم 206 می‌گردند. قیمت تسمه تایم 206 به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می‌توان به برند تولیدی، نوع ساخت و متریال به ‌کار رفته، مقاومت و ... اشاره داشت.

 زمان تعویض تسمه تایم 206

 هر تسمه تایم یک عمر مفید دارد که حتی اگر پاره نشود یا عملکرد خود را انجام دهد، باز هم باید در مدت زمان تعیین ‌شده آن را تعویض کرد. معمولاً این زمان در دفترچه راهنمای هر برند تولیدی تسمه تایم 206 درج شده ‌است.

 اما در کنار آن عواملی مانند نوع رانندگی و مقاومت تسمه تایم نیز می‌تواند بر طول عمر تأثیر بگذارد. معمولاً عمر مفید برای تسمه تایم 206 چیزی حدود سه الی چهار سال در نظر گرفته می‌شود.

نکات مهم هنگام خرید تسمه تایم پژو 206

در خرید این محصول حتماً به عوامل مختلف توجه داشته باشید:

  • اورجینال بودن

توصیه می‌کنیم که حتماً تسمه تایم اورجینال 206 را تهیه کرده و از خرید نمونه‌های فیک و دست‌دوم یا بی‌کیفیت جداً خودداری کنید.

  • بررسی کیفیت

پیش ‌از تهیه و نصب تسمه تایم حتماً کیفیت و سلامت آن را از لحاظ ظاهری و عملکرد بررسی کنید.

قیمت تسمه تایم 206

عوامل مختلفی بر روی قیمت تسمه تایم تأثیر می‌گذارند که یکی از این موارد اورجینال بودن محصول است. قیمت تسمه تایم پژو 206 اورجینال در مقایسه با نمونه‌های تقلبی و فیک به ‌مراتب بیشتر است، چرا که پروسه ساخت و متریال به ‌کار رفته در تولید آن‌ها بهتر در نظر گرفته می‌شود. برای آن‌ که تسمه تایم پژو 206 شما به مدت طولانی برایتان کار کند و مقاومت خوبی داشته باشد توصیه می‌کنیم که حتماً آن را از برندهای معتبر تهیه کنید. از دیگر موارد نیز می‌توان به نوسانات ارزی، برند تولیدی و موارد دیگر اشاره داشت.

خرید تسمه تایم 206 از برندهای معتبر در اتوموبی

 اگر خودروی 206 دارید و به‌ دنبال خرید تسمه تایم 206 اصل و با کارایی و طول عمری بالا هستید، بهترین گزینه خرید از وب‌سایت اتوموبی است. این وب‌سایت برای راحتی خرید کاربران، تسمه تایم پژو 206 را از برندهای معتبر فراهم آورده تا افرادی که قصد تهیه این محصول را دارند بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف هزینه و زمان زیاد آن را تهیه کنند.

قیمت تسمه تایم 206 در سایت بر حسب برند تولیدی متفاوت بوده که از رنج پایین تا بالا را شامل می‌شود. همچنین با خرید تسمه تایم 206 از این سایت از دیگر مزایای آن نظیر ارسال درب منزل، مشاوره رایگان و پرداخت قسطی یا موارد دیگر نیز بهره‌مند شوید.

 سوالات متداول

۱. بهترین زمان تعویض تسمه تایم چه موقعی است؟

 معمولاً تسمه تایم‌های خودروی 206 هر سه الی چهار سال باید تعویض شود.

۲. علائم خرابی تسمه تایم 206 چیست؟

 از جمله علائم خرابی این قطعه می‌توان به شنیدن صدای ناهنجار از موتور، روشن نشدن خودرو، کاهش توان و موارد دیگر اشاره داشت.

۳. تسمه تایم 206 اورجینال را از کجا تهیه کنیم؟

 برای خرید تسمه تایم 206 اورجینال می‌توانید از بازار لوازم یدکی اتوموبی اقدام کنید.

۴. قیمت تسمه تایم پژو 206 به چه صورت است؟

 قیمت این محصول بر حسب برند تولیدی مختلف تعیین شده و از رنج پایین تا بالا را شامل می‌شود.