اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

درباره اتوموبی

در گذشته برای خرید لوازم یدکی باید به مغازه‌های زیادی مراجعه می‌کردید. با این کار انرژی و زمان زیادی تلف می‌شد. قسمت بد ماجرا زمانی بود که به فروشندگان معتبر دست‌رسی نداشتید و مجبور بودید بدون شناخت کافی خرید کنید. حتی ممکن بود بعدها متوجه شوید یک قطعۀ تقلبی را با نام اصلی خریده‌اید و حتی بابت آن پول بیش‌تری پرداخت کرده‌اید.

about us image

اتوموبی با هدف ایجاد بستری مطمئن برای تأمین لوازم یدکی خودرو در سال ۱۳۹۸ شکل گرفت. این مجموعه با همکاری تامین‌کنندگان معتبر، بازاری آنلاین و امن برای خرید قطعات یدکی ایجاد کرده است.

about us image

خودروی شما ایرانی است یا خارجی؟ شما می‌توانید هر قطعه‌ای را که ماشین‌تان به آن نیازمند است، از بین فروشندگان بازار آنلاین اتوموبی بیابید؛ از لوازم مصرفی تا قطعات موتوری.

about us image
about us banner

اتوموبی در تلاش است تا روند خرید لوازم یدکی را تغییر دهد و زنجیرۀ فروش را کوتاه‌تر و بهینه‌تر کند. فروشندگان معتبر لوازم یدکی در هر مقیاس می‌توانند در این مسیر با اتوموبی همراه شوند تا در یک بستر آنلاین محصولات خود را به فروش برسانند. از سوی دیگر خریداران نیز می‌توانند هنگام خرید، قیمت برندهای مختلف را مشاهده و مقایسه کرده، سپس سبد خرید خود را نهایی کنند.

about us image

ما در اتوموبی سعی داریم تا در مسیر بهبود کیفیت، راحتی خریداران و توجه به نیاز آن‌ها قدم برداریم. اتوموبی برای هرگونه مشاوره در خرید و همکاری با فروشندگان در کنار شماست.