اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

رادیاتور آب پراید

جست‌وجو در رادیاتور آب پراید

رادیاتور آب پراید آلومینیومی کوشش رادیاتور

مناسب

پراید

رادیاتور آب پراید آلومینیومی کوشش رادیاتور

861,000

رادیاتور پراید یکی از لوازم یدکی ضروری برای خودرو است که وظیفه کنترل و تنظیم دمای موتور را با استفاده از مایع خنک‌کننده یا آب بر عهده دارد. رادیاتور آب پراید دمای مایع خنک‌کننده درون موتور را کاهش می‌دهد و به تنظیم متعادل دمای موتور کمک می‌کند. بدون وجود این محصول، خودروی شما به‌شدت گرم می‌شود و ممکن است به قطعات داخلی موتور آسیب برساند.

به همین دلیل برندهای تولیدکننده و قیمت رادیاتور پراید از نکاتی به شمار می‌روند که رانندگان بهتر است  به آن توجه نشان دهند؛ زیرا خریدی مطمئن و باکیفیت قطعاً طول عمر خودرو را افزایش می‌دهد. در بازار آنلاین اتوموبی، انواع رادیاتورهای پراید به همراه لیست قیمت آن‌ها عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با مراجعه به آن با خیالی آسوده این قطعه را خریداری کنید.

انواع رادیاتور برای خودروی پراید

در زمان خرید رادیاتور پراید باید توجه داشته باشید که این قطعه در مدل‌های مختلف پراید مانند 111، 131، 141، 132، پراید وانت، هاچبک نسیم و صبا یکسان است و تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند؛ اما نکته‌ای که باید در زمان خرید این محصول به آن توجه داشت، اندازه رادیاتور و آب‌وهوای منطقه سکونت شما است.

در کل، سه نوع رادیاتور پراید وجود دارد که شامل رادیاتور معمولی، گرمسیری و اتومات می‌شود. رادیاتور معمولی برای مناطقی که آب‌وهوای معتدل دارند، مناسب است و موتور را به‌خوبی خنک می‌کند. اما اگر در مناطق جنوبی و گرم زندگی می‌کنید، نوع گرمسیری این قطعه مناسب‌ترین انتخاب برای پرایدتان خواهد بود.

این موضوع در تمام مدل‌های پراید یکسان است و باید در هر آب‌وهوایی این نکته را رعایت کنید. همچنین نوع سوم که به‌صورت محدودی وجود دارد، مدل اتومات است و با رادیاتورهای قبلی تفاوت دارد. این نوع رادیاتور یک سیستم اتوماتیک کنترل دما دارد که به‌طور خودکار دمای مایع خنک‌کننده را تنظیم می‌کند.

قیمت رادیاتور برای پراید

می‌توان گفت که انواع رادیاتور پراید اغلب با قیمت کمی تولید و عرضه می‌شود و نیازی نیست که در مورد هزینه آن نگران باشید. البته موادی که در ساخت رادیاتور خودرو استفاده می‌شود، اهمیت دارد و بر کیفیت آن تاثیر زیادی می‌گذارد. در بازار آنلاین لوازم یدکی اتوموبی، برندهای مختلف با قیمت‌های متفاوت وجود دارند و دست شما برای انتخاب باز است؛ اما پیشنهاد می‌شود قبل از بررسی قیمت رادیاتور ببینید کدام برند کیفیت بهتری را ارائه می‌دهد. برندهای رادیاتور ایران، سهند رادیاتور، کوشش رادیاتور و ایساکو بهترین برندهای رادیاتور برای پراید هستند.

قیمت رادیاتور پراید رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد. هرچه کیفیت ساخت رادیاتور آب پراید بیشتر باشد، احتمالاً با قیمت گران‌تری نیز روبه‌رو خواهید شد اما به‌طورکلی این قطعه قیمت آن‌چنانی ندارد و از تنوع کیفی و برندی بسیاری برخوردار است. 

رادیاتور پراید مدل گرمسیری نسبت‌به مدل معمولی قیمت بیشتری دارد و مدل اتوماتیک از هر دو مدل معمولی و گرمسیری گران‌تر است. متخصصان لوازم یدکی همواره به‌دلیل اهمیت بالای وظیفه رادیاتور در خودرو توصیه دارند که قیمت را در مرتبه‌های بعدی لحاظ کنند و اول از همه به کیفیت توجه داشته باشند.

با اطمینان، رادیاتور پراید را خریداری کنید

به‌عنوان یک راننده توجه داشته باشید که رادیاتور پراید باید هر ماه چک شود. اگر رادیاتور خودروی شما آب کم می‌کند، احتمال وجود آسیب یا خرابی در سیستم وجود دارد. فروشگاه آنلاین اتوموبی همواره در کنار شما عزیزان است و با ارائه بهترین قیمت رادیاتور پراید، اصالت کالا و ارسال سریع و به‌موقع، یک خرید مرغوب و باکیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما می‌توانید پیش از خرید رادیاتور آب پراید ابتدا با مشاوران فروشگاه اتوموبی در ارتباط باشید و درباره قیمت، کیفیت، طول عمر و سایر ویژگی‌های این محصول سوال بپرسید. همچنین ضمانت اصالت باعث می‌شود که شما بتوانید با آرامش و اطمینان‌خاطر به خرید خود بپردازید.

سوالات متداول

  1. هنگام خرید رادیاتور پراید به چه مواردی توجه داشته باشم؟

هنگام خرید رادیاتور به مدل خودروی خود، منطقه آب‌وهوایی، برندهای تولیدکننده و فروشگاه محل خرید خود توجه داشته باشید.

  1. آیا برای خرید رادیاتور باید به آب‌وهوای منطقه هم توجه داشت؟

بله؛ بسته‌به نوع آب‌وهوایی محل سکونت شما، رادیاتور مصرفی خودرو نیز تغییر می‌کند. به‌طورمثال رادیاتور معمولی برای مناطقی که آب‌وهوای معتدل دارند، مناسب است.

  1. بهترین برند رادیاتور برای خودروی پراید چیست؟

در میان برندهای موجود برای رادیاتور پراید، برندهای ایران رادیاتور، کوشش رادیاتور و ایساکو بهترین رادیاتورها را ارائه می‌دهند.

  1. آیا می‌توانم رادیاتور پراید را به‌صورت قسطی بخرم و در چند مرحله هزینه آن را بپردازم؟

بله؛ در اتوموبی این امکان را دارید تا خریدتان را انجام دهید و هزینه آن را به‌صورت قسطی و بدون کارمزد پرداخت کنید.