اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

فیلتر گازوئیل وانت تونلند

جست‌وجو در فیلتر گازوئیل وانت تونلند

 گازوئیل دارای ناخالصی زیادی است؛ به همین دلیل باید از فیلتر گازوئیل وانت تونلند عبور کند تا حتی کوچک‌ترین ذرات ناخالص آن از بین برود. در نهایت سوختی که وارد موتور وانت کاملاً تمیز خواهد بود. پس وجود فیلتر گازوئیل برای وانت تونلند بسیار اهمیت دارد و عدم وجود آن باعث می‌شود که حتی ۵ گرم از ذرات ریز به پمپ سوخت‌پاش آسیب وارد کند. 

 اهمیت وجود فیلتر گازوئیل وانت تونلند

 استفاده از فیلتر گازوئیل و تعویض به موقع آن، موجب می‌شود که عملکرد موتور و عمر مفید آن افزایش یابد. علاوه بر این وجود این فیلتر در وانت تونلند مزیت‌های بسیار بیشتری در خودرو دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت است از: 

 بهبود عملکرد سوخت

 استفاده از فیلتر گازوئیل باعث می‌شود هیچ‌گونه آلودگی و ذرات جامد حتی آب به درون سوخت موتور وارد نشوند و در نتیجه کارایی موتور افزایش یابد و مصرف سوخت کم شود.

 حفاظت از قطعات موتور

 فیلتر گازوئیل وانت تونلند از ورود ذرات گردوخاک، رسوبات و غیره به موتور جلوگیری می‌کند؛ اما در صورتی که این ذرات به موتور وارد شوند، قطعات حساس مانند سوپاپ، انژکتور و سایر قسمت‌های موتور آسیب خواهند دید.

 افزایش طول عمر موتور

 هنگامی که ذرات کمتری به موتور وارد شوند، در نتیجه استفاده از سوخت تمیز، طول عمر مفید موتور و سایر قطعات افزایش می‌یابد و در نهایت می‌توان گفت کمتر به تعمیر نیاز پیدا می‌کنید.

 کاهش هزینه تعمیرات

 فیلتر گازوئیل وانت تونلند از بروز مشکلات در موتور و خودروی شما پیشگیری می‌کند، در نتیجه شما نیازی به انجام تعمیرات پرهزینه موتور و سیستم سوخت نیاز ندارید و در کل کمتر با تعمیرات غیر برنامه‌ریزی شده و جزئی مواجه می‌شوید.

 عدم وجود فیلتر گازوئیل وانت تونلند باعث بروز چه مشکلاتی می‌شود؟

 در صورتی که فیلتر گازوئیل عملکرد خوبی از خود نشان ندهد، آلودگی و ذرات موجود در سوخت از فیلتر رد می‌شوند و به سایر بخش‌های سیستم سوخت‌رسانی انتقال می‌یابند. در نهایت هنگام حرکت خودرو در مسیر یا عبور از سربالایی‌ها، سوخت به مقدار مورد نیاز به موتور نمی‌رسد و نمی‌تواند عملکرد مناسب را از خود نشان دهد. در این شرایط سایر قسمت‌های حساس سیستم سوخت‌رسانی مانند انژکتور دچار اختلال می‌شوند. به همین دلیل شما باید به موقع برای تعویض این قطعه اقدام کنید و همیشه از سالم‌بودن آن اطمینان داشته باشید.

 چه زمانی باید فیلتر گازوئیل وانت تونلند را عوض کرد؟

 برای اینکه فیلتر گازوئیل برای وانت تونلند کارکرد مناسبی داشته باشد و میزان مصرف سوخت خودرو شما کاهش یابد، باید به موقع آن را تعویض کنید. معمولاً زمانی که برای تعویض فیلتر این خودرو در نظر گرفته می‌شود، متفاوت است و باتوجه‌به نوع فیلتر فرق می‌کند. اما به طور میانگین توصیه می‌کنیم آن را هر ۱۰ ماه الی یک سال یک بار تعویض کنید.

 البته توجه کنید میزان استفاده شما از خودرو و همچنین شرایط محیط‌زیست روی مدت‌زمان تعویض آن تأثیرگذار است. در صورتی که فیلتر این خودرو خود را به موقع تعویض نکنید، ممکن است که با مشکلات متعدد مواجه شوید که برخی از این مشکلات عبارت‌اند از: 

  • قدرت موتور کاهش می‌یابد.

  • در خروجی پمپ اختلال رخ می‌دهد و احتمال خرابی پمپ بیشتر می‌شود.

  • در اجزای داخلی موتور خوردگی رخ می‌دهد.

  • در فرایند سوخت‌رسانی خودرو اختلالاتی ایجاد می‌شود.

 راهنمای خرید فیلتر گازوئیل وانت تونلند از اتوموبی

 هنگامی که پس از بررسی فیلتر گازوئیل وانت تونلند متوجه شدید که این قطعه به تعویض نیاز دارد، باید به تعمیرکاران و متخصصان حرفه‌ای مراجعه کنید تا این قطعه را برای شما تعویض کنند. توجه کنید که هنگام خرید فیلتر گازوئیل وانت تونلند باتوجه‌به شرایط محیط‌زیست و خودرو خود بهترین فیلتر را خریداری کنید تا بتوانید از عملکرد آن در خودروی خود اطمینان داشته باشید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت فیلتر گازوئیل وانت تونلند

 قیمت فیلتر گازوئیل وانت تونلند به عوامل متعددی بستگی دارد و باتوجه‌به نوع فیلتری که انتخاب می‌کنید، ممکن است قیمت‌ها تفاوت داشته باشند. جهت خرید این محصول می‌توانید به فروشگاه اتوموبی مراجعه کنید و پس از یافتن فیلتر گازوئیل مدنظر خود، اقدامات لازم را برای ثبت سفارش خود و پرداخت هزینه محصول انجام دهید.

خرید فیلتر گازوئیل وانت تونلند از اتوموبی

برای خرید فیلتر گازوئیل وانت تونلند اصل و اورجینال به صورت قسطی می‌توانید همین حالا از طریق بازار آنلاین اتوموبی اقدام کنید. همچنین شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر قبل از خرید با مشاوران و کارشناسان آن (02191693828) در ارتباط باشید و یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

 سؤالات متداول

  1. قیمت فیلتر گازوئیل وانت تونلند چقدر است؟

 قیمت این محصول باتوجه‌به نوع برند و کیفیت محصول تعیین می‌شود. بهتر است با یک فروشگاه یا کارشناس معتمد در ارتباط باشید.

  1. آیا کیفیت فیلتر گازوئیل وانت تونلند ربطی به عمر سایر قطعات دارد؟

بله. هرچقدر فیلتر باکیفیت‌تری تهیه کنید یا فیلتر کهنه و خراب را به‌موقع تعویض کنید، عمر سایر قطعات موتور نیز افزایش می‌یابد؛ زیرا سوخت سالم و تمیز درون‌شان جریان خواهد داشت.

  1. چه موقع باید فیلتر گازوئیل وانت تونلند را عوض کرد؟

به‌طور میانگین توصیه می‌شود که این فیلتر را هر ۱۰ ماه الی یک سال تعویض کنید.

  1. آیا می‌توانم فیلتر گازوئیل وانت تونلند را به صورت قسطی بخرم؟

 بله؛ برخی فروشگاه‌ها مانند اتوموبی، امکان خرید قسطی را برای مشتریان فراهم کرده‌اند تا به‌راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.