اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی
لوازم یدکی نیسان

لوازم یدکی نیسان

تاریخچه نیسان

نیسان یک کارخانه سازنده خودروهای چندملیتی ژاپنی است. ژاپن این شرکت وسایل نقلیه خود را تحت برندهای نیسان، اینفینیتی و داتسون با محصولات تیونینگ عملکرد داخلی (از جمله خودرو) با برچسب Nismo به فروش می رساند. قدمت این شرکت به آغاز قرن بیستم می رسد، با نیسان زایباتسو، که امروزه گروه نیسان نامیده می شود.

این شرکت در زمینه تولید انواع خودروها و کامیون ها فعالیت می کند. تولیدات نیسان ابتدا به منظور مصرف داخلی بوده است، اما بعد از دهه 1950 با هدف گسترش فعالیت خود، محصولاتش را به سایر نقاط جهان نیز صادر کرد. فعالیت نیسان به تولیدات شخصی محدود نمی شد. در چین، با همکاری گروه موتور دانگ فنگ اقدام به تولید خودروهایی می کند که می توان به لیوینا جنسیس 2006 اشاره کرد. این ماشین در طیفی از خانواده جدید ماشین های سایز متوسط در جهان، اولین محصول تولید شده است. در سال 2013 شاسی بلند قشقایی این برند در آفریقای جنوبی رونمایی شد.

داخل ایران نیز خودروهای برند نیسان جز محبوب ترین ها است. مدل های جوک، تیانا، ماکسیما و ... در سطح شهر به چشم می خورد. این محصولات اغلب بعنوان ماشین خانواده شناخته می شوند و برای خانواده های ایرانی بسیار مناسب هستند.

 

لوازم یدکی نیسان

با توجه به اینکه این شرکت یکی از برندهای مورد علاقه و محبوب در سطح جهان است، لوازم یدکی خودروهای داخلی آن به طور گسترده ای تولید شده و به فروش می رسد. داخل ایران نیز جز برند های مورد علاقه خانواده ها است و می توان گفت که در محصولات تولید خارج از کشور، جز اولویت های خانواده برای خرید ماشین محسوب می شوند. لوازم یدکی نیسان تقریبا در تمامی نقاط ایران قابل دسترس است. با اینکه این وسیله های نقلیه از کیفیت بسیار زیادی برخوردارند و کمتر نیاز به تعمیر دارند، با این حال اقلام مصرفی آن برای سرویس های دوره ای با فراوانی بیشتری نسبت به سایر قطعات، موجود هستند. پرکاربردترین محصول، وانت است که برای جابجایی بارهای سنگین داخل و بین شهری استفاده می شود. استحکام بدنه و قدرت موتور آن به قدری زیاد است که بهترین گزینه برای امور باربری محسوب می شود.

 

خرید لوازم یدکی نیسان

تولیدات کارخانه نیسان در تمامی نقاط ایران بسیار محبوب است. همین امر نیاز به دسترسی به لوازم یدکی آن را بیشتر می کند. این محبوبیت باعث شده تا برند های مختلف تولید کننده لوازم و قطعات خودرو، محصولات مختص این شرکت را روانه بازار کنند. برای خرید لوازم یدکی نیسان می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین، از فروشگاه های مخصوص قطعات داخلی و لوازم یدکی خودرو ثبت کنید. همچنین در صورتیکه زمان و دسترسی برای خرید حضوری داشته باشید، می توانید خرید خود را با مراجعه حضوری نیز انجام دهید. در نظر داشته باشید که تمامی قطعات داخلی نیسان در بازار آنلاین اتوموبی موجود و قابل سفارش است. درخواست های خرید شما به همه نقاط ایران ارسال می شوند.

 

قیمت لوازم یدکی نیسان

به طور کلی لوازم مورد نیاز خودروهایی که تولید داخلی نیستند، با سایر انواع تولید داخلی متفاوت هستند. قیمت این لوازم را عواملی مانند

  • برند تولید کننده
  • کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید آن
  • مدل ماشین
  • سال تولید

تعیین می کنند. هنگام خرید لوازم یدکی نیسان دقت کنید که حتما محصول اصل را تهیه کنید. مراقب سودجویانی که محصولات غیر اصل را با قیمت بالا به فروش می رسانند باشید! قیمت لوازم یدکی نیسان در بازار آنلاین اتوموبی با کمترین میزان سود در نظر گرفته شده است. در نتیجه شما می توانید این قطعات را با کمترین قیمت از اتوموبی خرید کنید.