اتوموبی
روغن و مایعات
قطعات بدنه و داخل کابین
فیلتر و صافی
سیستم ترمز
لوازم برقی و الکترونیک
سوخت رسانی و اگزوز
موتور و انتقال قدرت
فرمان، جلوبندی و تعلیق
لاستیک و رینگ
برف پاک کن و قطعات

فیلتر بنزین (صافی بنزین)

فیلترهای انتخابی

توضیحات دسته‌بندی

خرید اینترنتی فیلتر بنزین ماشین

این قطعه یکی از محصولات خیلی مهم در عملکرد خودرو است، زیرا باعث می شود سوخت خالص بنزین به موتورو خودرو برسد. بنزین از تولید در پالایشگاه تا رسیدن به مراکز سوخت، ناخالصی هایی به خود میگیرد که باید قبل از رسیدن به موتور خودرو، تصفیه و فیلتر شود. از این رو این محصول باعث عملکرد سالم تر خودرو می شود. برای خرید فیلتر بنزین خودرو روش های مختلفی وجود دارد. شما می توانید به فروشگاه هایی که می شناسید مراجعه کنید و به صورت حضوری خرید کنید، و یا راه راحت تر را انتخاب کرده و به صورت اینترنتی سفارش دهید. ما در اتوموبی تمام تلاش خود را کردیم تا محصولات اصل را فراهم کنیم، تا هموطنان عزیز بتوانند با خاطر آسوده هرچه نیاز دارند خرید کنند. برای خرید فیلتر بنزین خودرو می توانید در هر مکانی که هستید، صرفا به اینترنت وصل شوید و آن را از طریق سایت اتوموبی سفارش دهید.

قیمت خرید فیلتر بنزین خودرو

فیلتر بنزین خودرو انواع مختلف پلاستیکی و فلزی را دارد، که نوع فلزی آن به علت استحکام بالا خود، طول عمر بیشتری دارد. فیلتر بنزین خودرو جز قعطات ارزان قیمت خودرو محسوب می شود. البته قیمت آن با توجه به ایرانی و یا خارجی بودن خودرو متفاوت است. اصولات قیمت خرید انواع فیلتر بنزین خودرو برای خودروهای ایرانی، خیلی پایین تر از خودروهای خارجی است. هرچه خودرو گران قیمت تر و مدل جدیدتر باشد، قیمت فیلتر بنزین آن نیز بیشتر است. افراد زیادی از این موقعیت سو استفاده کرده و محصولات فرعی و کم کیفیت را به اسم محصولات اصل و درجه یک به فروش می رسانند، به صورتیکه شما با پرداخت هزینه زیاد، قطعه بی کیفیت خرید می کنید. به همین دلیل مهم هست که از فروشگاه معتبر خرید کنید. همکاران ما در اتوموبی تلاش خود را کردند که تمامی قطعات اصل و درجه یک را با کمترین میزان سود تهیه کنند تا با خیال راحت و بدون دغدغه قیمت، این محصول را سفارش دهید.

بهترین سازنده های فیلتر بنزین

با توجه به اینکه این قطعه تقریبا جز قطعات مصرفی همه خودروها محسوب می شود، شرکت های زیادی اقدام به تولید آن کردند تا با کمبود آن مواجه نشیم و در زمان نیاز بتوان به راحتی آن را تهیه کرد. به همین دلیل نمی توان شرکت خاصی را بعنوان بهترین تولید کننده اعلام کرد، زیرا همه شرکت ها تمامی تلاش خود را برای حفظ کیفیت محصول می کنند. از این رو اسامی شرکت هایی که فیلتر بنزین تولید می کنند در ذیل آورده شده است:

  • فیلتر بنزین چانگان
  • فیلتر بنزین ایساکو
  • فیلتر بنزین عظام
  • فیلتر بنزین سرکان
  • فیلتر بنزین بهران
  • فیلتر بنزین بوش
  • فیلتر بنزین وجودی
  • فیلتر بنزین آگر
  • فیلتر بنزین لیزر
  • فیلتر بنزین perflex

شما می توانید تمامی این برندها را به راحتی از طریق مراجعه به اتوموبی تهیه کنید.