اتوموبی
فوتون

فوتون

محصولات

برترین فروشندگان

نمایندگی لوازم یدکی فوتون

طبعا با ورود تولیدات این برند به بازارهای ایران، پای لوازم یدکی آن نیز به مارکت قطعات داخلی و لوازم یدکی خودرو باز شده است. با سابقه و پیشینه ای که این شرکت در تولید کامیون‌های سنگین متوسط و وانت دارد. محصول پیک آپ از قدرت و استحکام خوبی برخوردار است و می توان گفت با استقبال خوبی مواجه شده است. البته هنوز نتوانسته هم پای رقبای دیگر خود در ایران بشود. نمایندگی لوازم یدکی فوتون در ایران وجود دارد و می‌توان به صورت حضوری و یا از طریق فروشگاه آنلاین نمایندگی لوازم یدکی فوتون قطعات اصلی را خریداری کرد.

لوازم یدکی فوتون

خرید لوازم یدکی فوتون

خرید لوازم یدکی فوتون جهت رفاه حال مصرف کنندگان توسط برند‌های مختلفی در حال تولید و عرضه به تمام نقاط جهان است. در زندگی آنلاین امروز، دیگر برای تهیه و دسترسی به هیچ چیزی نیاز به نگرانی نیست. به راحتی با مراجعه به فروشگاه آنلاین نمایندگی لوازم یدکی فوتون می‌توانید تمامی نیازهای خود را با قیمت مناسب خرید نمائید. برای خرید لوازم یدکی فوتون علاوه بر مراجعه ی حضوری به فروشگاه های قطعات داخلی و لوازم جانبی، می توانید درخواست خود را به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه آنلاین اتوموبی ثبت کنید. این اطمینان را داشته باشید که محصولات معرفی شده در اتوموبی به صورت اصل عرضه می‌شوند و امکان ارسال به تمامی نقاط ایران نیز وجود دارد.

قیمت لوازم یدکی فوتون

به طور کلی لوازم مورد نیاز خودروهایی که تولید داخلی نیستند، با سایر انواع تولید داخلی متفاوت هستند. قیمت این لوازم را عواملی مانند

  • برند تولید کننده
  • کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید آن
  • مدل ماشین
  • سال تولید

تعیین می‌کنند. هنگام خرید لوازم یدکی فوتون دقت کنید که حتما محصول اصل را تهیه کنید تا در عملکرد طبیعی موتور و سیستم زیر کاپوت آن خللی ایجاد نکند. قیمت لوازم یدکی فوتون در اتوموبی با در نظر گرفتن کمترین میزان سود عرضه می‌شود. در نتیجه می توانید این محصولات را با مناسب ترین قیمت و ضمانت اصل بودن تهیه کنید.

مدل های فوتون

اکثر تولیدات این کارخانه وسایل حمل و نقل و کامیون ها هستند. در واقع تمرکز اصلی فوتون بر تولید کامیون های سنگین بوده است. با این حال، تولید اتوبوس آن در برزیل انجام می شود. از تولیدات این برند تنها دو خودروی پیک آپ تونلند، که تحت نظر ایران خودرو مونتاژ می شود، و خودروی ساوانا وارد ایران شده است. خودروی پیک آپ در واقع وانت باربری است که هدف از تولید و وادات آن در ابتدا، جایگزین کم قیمت تر برای تویوتا هایلوکس بوده است.

فوتون ساوانا نیز شاسی بلند تولید شده در سال 2015 است که تنفس توربوشارژ با حجم موتور 1981 سی سی دارد. از نظر آپشن ها و امکانات رفاهی در مقایسه با سایر رقبای خود،  تقریبا حرفی برای گفتن ندارد.

تاریخچه فوتون

فوتون یک شرکت چینی است که اتوبوس، کامیون و وسایل نقلیه اسپرت طراحی و تولید می کند. دفتر اصلی آن در شهر بیجینگ چین است. تاسیس این شرکت در سال 1996 بود. فوتون کار خود را با تولید کامیون های سبک و سنگین، تراکتورهای کشاورزی و ماشین آلات مختلف دیگر شروع کرد. با الهام از تویوتا، اقدام به تولید خودرو به ام آلفا می کند و در سال 2002 کامیون فوتون اومان را تولید کرد. همچنین اتوموبی نمایندگی پخش لوازم یدکی فوتون را در ایران دارد.

همکاری فوتون با دو شرکت بعد از سال 2006 انجام شد. در سال 2006 با Cummins Inc سرمایه گذاری مشترک برای تولید موتورهای دیزلی سبک با با حجم 2.8 و 3.8 لیتر اعلام کردند. هچنین در 2009 با شرکت Pulead Technology Industry در جهت تولید باتری خودرو، شروع به همکاری و سرمایه گذاری مشترک کرد. اما همکاری با سایر شرکت ها به اینجا ختم نشد. در سال 2012 با همکاری Dimler-AG سرمایه گذاری مشترک به صورت 50-50 شروع کردند که فروش و خدمات جهانی کامیون های سنگین متوسط و سنگین فوتون، به صورت کامل تحت نظر این شرکت قرار گرفت. آخرین همکاری فوتون در سال 2017  با Piaggio بود که این سرمایه گذاری مشترک برای توسعه و تولید خودروهای تجاری سبک، انجام شد. خودروی تولیدی این شرکت که بر روی شاسی فوتون بود، توسط بخش خودروهای تجاری پیاجیو در اروپا و تمام بازارهای سراسر جهان، به جز چین، به فروش رسید.

علاوه بر همکاری هایی که با شرکت های دیگر داشته، دفتر مرکزی اروپای خود را در مسکو روسیه در سال 2010 تاسیس کرد. سپس اعلام کرد که در کلمبیا اقدام به ساخت کارخانه مونتاژ خواهد کرد تا از این طریق بتواند وارد بازار آمریکای لاتین شود.کارخانه دیگری در ایالت باهیا برزیل تاسیس کرد تا به جهانی شدن خود کمک کند. همچنین در 2018 اعلام کرد که قصد دارد در بنگلادش نیز شعبه دیگری افتتاح کند.

اتوموبی لوازم یدکی کدام یک از برندهای دیگر خودروها را به فروش می‌رساند؟