اتوموبی
قطعات بدنه و داخل کابین
برق و الکترونیک
لوازم مصرفی
سوخت رسانی و اگزوز
خنک کننده موتور، کولر، تهویه، بخاری
موتور و گیربگس
ترمز، جلوبندی، فرمان، باد

روغن هیدرولیک

توضیحات دسته‌بندی

خرید اینترنتی روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک نیز مانند سایر روغن های مصرفی خودرو و قطعات یدکی، به طور عمده و گسترده در فروشگاه های اینترنتی و حضوری قابل عرضه و فروش است. برای خرید روغن هیدرولیک می توانید به فروشگاه های معتبر لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید، و یا به صورت اینترنتی اقدام کنید. اتوموبی مجموعه ای است که با هدف تامین رفاه حال هموطنان عزیز، تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز خودرو اصل و درجه یک را تهیه کرده است. از این رو دیگر نیاز نیست دغدغه خرید محصولی را داشته باشید و با خیال راحت می توانید به سایت اتوموبی مراجعه کرده، و روغن هیدرولیک مورد نظر خود را سفارش دهید. اتوموبی آماده همکاری به صورت فروش عمده به دارندگان فروشگاه ها نیز هست، از این رو صاحبان فرشگاه ها نیز می توانند برای تهیه محصولات از طریق اتوموبی اقدام کنند.

انواع روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک بخشی از سیستم هیدرولیک فرمان است و بعنوان یکی از پرکاربردترین انواع روغن صنعتی محسوب می شود. با توجه به اینکه تقریبا تمامی خودروها فرمان هیدرولیک دارند، این روغن مصرف بسیار بالایی دارد. وظیفه این روغن روانسازی قطعات فرمان برای حرکت راحتتر روی هم است. این روغن در دو نوع سنتتیک و نفتی به بازار عرضه می شود.

همانگونه که از اسمش پیداست، روغن هیدرولیک سنتتیک ساختگی است. این نوع روغن از مواد طبیعی ساخته می شود و به همین دلیل ضرری برای محیط زیست ندارد. در صورتیکه این روغن نشتی داشته باشد، به انسان و محیط زیست آسیبی وارد نمی کند و همین امر باعث شده قیمت بسیار زیادی داشته باشد.

نوع دیگر آن، روغن هیدرولیک نفتی است که از مواد نفتی تولید می شود. این نوع روغن، نسبت به روغن سنتتیک خطر بیشتری دارند، ولی قیمت کمتری نیز دارند. همین امر باعث شده تا بیشتر روغن های موجود در بازار را روغن های هیدرولیک نفتی تشکیل دهند.

قیمت خرید انواع روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک، در سیستم های هیدرولیک خودرو و صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد. بر اساس استاندارد ISO 6743 انواع مختلفی دارد که مصارف خاص خود را دارند. قیمت خرید روغن هیدرولیک را نوع نفتی و یا سنتتیک بودن، و همچنین استاندارد آن تعیین می کند. بالطبع روغن های سنتتیک بسیار گران تر از روغن های نفتی هستند. همچنین عامل دیگری که در قیمت روغن هیدرولیک تعیین کننده هستند، نوع خودرو است، بطوریکه روغن خودروهای خارجی گران قیمت تر است. مجموعه اتوموبی به منظور تامین رفاه حال همشهریان و هموطنان عزیز، شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید محصولات درجه یک و اصل را با قیمت مناسب و پایین تهیه کنید. نظر به اینکه این مجموعه سود کمتری برای محصولات خود اختصاص داده، با آرامش خاطر از نازل بودن قیمت، میتوانید خرید خود را انجام دهید. کافیست به اینترنت وصل شده و درخواست خرید خود را ثبت کنید.

کاربرد روغن هیدرولیک

سیستم های هیدرولیک، به سیستم هایی گفته می شود که انتقال نیرو را از طریق یک سیال انجام می دهند. روغن هیدرولیک یکی از سیالات پرکاربرد هیدرولیک خودرو است. به غیر از فرمان خودرو، سیستم های دیگری از روغن هیدرولیک استفاده می کنند که می توان به بیل مکانیکی، ترمز هیدرولیکی و بالابرها اشاره کرد. در سیستم فرمان هیدرولیک خودرو، چرخش فرمان از طریق دو عدد جک، پمپ هیدرولیک و شیر فرمان انجام می شود و فشار روغن، مهم ترین نقش را ایفا می کند. وظیفه اصلی این روغن انتقال توان است، ولی کاربردهای دیگری نیز دارد. یکی دیگر از کاربردهای آن، خنک کاری تجهیزات مکانیکی مانند پمپ و موتور است. سیستم های هیدرولیک در هنگام عملکرد خود گرمای بسیار زیادی تولید می کنند و روغن با ویسکوزیته مناسبی که دارد، از افزایش دما جلوگیری می کند. همچنین با استفاده از فیلترهایی که در مسیر گردش روغن قرار دارد، انواع آلاینده ها را از بین می برد و از خوردگی قطعات جلوگیری می کند.

بهترین برندهای روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک یکی از محصولاتی است که فقط در سیستم خودروسازی مصرف ندارد، به طور گسترده در سیستم های هیدرولیک صنعتی نیز کاربرد دارد. به همین دلیل شرکت های زیادی اقدام به تولید این روغن با استانداردهای مختلف کردند، تا برای همه مصارف قابل استفاده باشد. از این رو نمی توان یک شرکت و برند خاص را بعنوان برترین برند شناخت. از جمله این شرکت ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • روغن هیدرولیک بهران
  • روغن هیدرولیک سپاهان
  • روغن هیدرولیک ایرانول
  • روغن هیدرولیک پارس
  • روغن هیدرولیک موبیل
  • روغن هیدرولیک شل
  • روغن هیدرولیک توتال

با خرید از بازار آنلاین ما می توانید تمامی این روغن ها را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.