اتوموبی
روغن و مایعات
قطعات بدنه و داخل کابین
فیلتر و صافی
سیستم ترمز
لوازم برقی و الکترونیک
سوخت رسانی و اگزوز
موتور و انتقال قدرت
فرمان، جلوبندی و تعلیق
لاستیک و رینگ
برف پاک کن و قطعات

روغن و مایعات

فیلترهای انتخابی

توضیحات دسته‌بندی

خرید اینترنتی انواع روغن ماشین

با توجه به اینکه روغن ها در خودرو وظیفه روانسازی حرکات قطعات را بر عهده دارند، نقش بسیار مهمی در عملکرد سالم خودرو دارد. از این رو خرید روغن ماشین و تعویض آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای خرید آن، بسیار مهم است که بررسی کنید که چه نوع روغنی مناسب خودروی شما هست و از کتابچه اتومبیل خود استفاده کنید. روغن ها به طور کلی از آن دسته محصولاتی هستند که برای هر خودرو نوع خاصی باید استفاده شود، به همین دلیل انتخاب آنها بسیار حساس است. اتوموبی بعنوان  یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی برای فروش لوازم یدکی و قطعات مورد نیاز خودرو، شرایطی را فراهم کرده تا عزیزان به راحتی و با خاطر آسوده بتوانند خرید خود را انجام دهند. به منظور خرید روغن ماشین می توانید به وب سایت اتوموبی مراجعه کرده و درخواست خود را نهایی کنید.

قیمت خرید انواع روغن خودرو

قیمت خرید انواع روغن خودرو، بسته به نوع روغن و نوع خودرو متفاوت است. بطور مثال برای خرید روغن ترمز، قیمت روغن های بر پایه گلیکول و سیلیکون باهم بسیار متفاوت است. همچنین میزان استاندارد آنها نیز نقش زیادی در تعیین قیمت انواع روغن ماشین دارد. در مورد روغن های هیدرولیک، سنتتیک و یا نفتی بودن آن باعث تفاوت قیمت روغن می شود. در فروشگاه اتوموبی، می توانید به راحتی نسبت به خرید روغن ماشین با بهترین و نازل ترین قیمت اقدام کنید. همکاران ما مجموعه ای از افراد با تجربه در زمینه صنعت و مهندسان زبده هستند که بهترین لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو با قیمت مناسب وارد می کنند. جامعه هدف اتوموبی تمامی مصرف کنندگان قطعات و همچنین صاحبان فروشگاه های ملزومات خودرو هستند. با خرید از اتوموبی می توانید با اطمینان خاطر از اصل بودن و مناسب بودن قیمت، محصول مورد نظر خود را دریافت کنید.

انواع روغن ماشین

خودرو مجموعه ای از سیستم های هیدرولیک است و برای عملکرد صحیح خود، نیاز به سیال های روان دارد تا حرکت قطعات درگیر در عملکرد آن را تسهیل کند. به همین جهت انواع روغن ها جهت استفاده در این سیستم ها طراحی شده اند. انواع روغن خودرو شامل

  1. روغن موتور
  2. روغن ترمز
  3. روغن هیدرولیک
  4. روغن گیربکس

می شوند. هر کدام با وظیفه خود، باعث تکمیل عملکرد موتور خودرو می شوند.