اتوموبی؛ فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

تسمه تایم پراید

جست‌وجو در تسمه تایم پراید

تسمه تایم پراید رایکالتون

مناسب

پراید

تسمه تایم پراید رایکالتون

331,000

تسمه تایم پراید یکی از قطعات مصرفی در خودرو است که نیازمند توجه و تعویض منظم است. پاره‌شدن این قطعه می‌تواند به خسارت جدی در قسمت‌های مختلف خودرو از جمله صدمه به موتور منجر شود؛ بنابراین، در صورت مواجهه با علائم خرابی تسمه تایم، حتماً برای تعویض آن اقدام کنید. اما سوال مهم این است که هنگام خرید تسمه تایم پراید به چه نکاتی باید توجه کرد؟ با ما همراه باشید تا راهنمای خرید شما برای انتخاب تسمه تایمینگ پراید باشیم.

قیمت تسمه تایم پراید

اهمیت تسمه تایم پراید و نیاز به تعویض به‌موقع آن باعث می‌شود که مردم در خرید آن حساس باشند. تسمه تایم، میل‌لنگ را به میل سوپاپ متصل می‌کند و باعث تنظیم سوپاپ‌ها در چهار چرخه احتراق داخلی می‌شود.درصورتی‌که این قطعه در زمان مناسب تعویض نشود، باعث ازکارافتادن موتور خودرو خواهد شد. به همین علت بهتر است به دو نکته توجه داشته باشید:

  1. تسمه تایم را به‌موقع تعویض کنید.

  2. تسمه تایم را از برندهای معتبر خریداری کنید.

با توجه به موارد فوق قیمت تسمه تایم می‌تواند بسته به زمان خرید، برندی که از آن خرید می‌کنید، متریال تسمه تایم و تیپ و سال پراید شما متفاوت باشد.

برندهای معتبر تسمه تایم برای پراید

یکی از سوالات متداول در مورد خرید تسمه تایم پراید، انتخاب بهترین برند تسمه تایم برای این خودرو است. در بازار لوازم یدکی شما می‌توانید به برندهای کره‌ای، آلمانی و ایتالیایی دست‌رسی داشته باشید که کیفیت قابل قبولی دارند.

برندهای معتبر تسمه تایم برای مدل‌های مختلف پراید عبارت‌اند از:

  • پاورگریپ اصل 

  • رایکالتون

  • فانتوم

  • دانگیل کره جنوبی

درصورتی‌که قصد خرید و انتخاب تسمه تایم مناسب خودرویتان را دارید، می‌توانید با کارشناسان اتوموبی در تماس باشید.

خرید اینترنتی تسمه تایم ماشین پراید در اتوموبی

خرید آنلاین تسمه تایمینگ پراید کمک می‌کند تا خیلی سریع به محصول موردنیاز خودروی خود دست پیدا کنید. اتوموبی به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار آنلاین لوازم یدکی، امکان خرید تسمه تایم خودروی پراید را از برندهای معتبر با قیمت مناسب فراهم کرده است تا شما بتوانید خریدی مناسب و آسان داشته باشید. خرید تسمه تایم پراید را با تضمین اصالت و بازگشت کالا و بهترین قیمت موجود در بازار می‌توانید در اتوموبی تجربه کنید.

سوالات متداول

  • بهترین برند تسمه تایم برای پراید چه برندهایی هستند؟

برندهای، پاورگریپ اصل، پاورگریپ بارمان کیمیا، فانتوم و دانگیل کره جنوبی، برندهای معتبری هستند که برای تسمه تایم وجود دارند.

  • آیا تسمه تایم یک قطعه مصرفی در پراید است؟

بله. تسمه تایم پراید یک قطعه مصرفی به‌شمار می‌رود که هرچند وقت یک‌بار باید آن را تعویض کنید.