اتوموبی
قطعات بدنه و داخل کابین
برق و الکترونیک
لوازم مصرفی
سوخت رسانی و اگزوز
خنک کننده موتور، کولر، تهویه، بخاری
موتور و گیربگس
ترمز، جلوبندی، فرمان، باد

فیلتر هوا

توضیحات دسته‌بندی

قیمت خرید فیلتر هوای ماشین

این قطعه به طور کلی جز قطعات گران قیمت خودرو محسوب نمی شود. البته باید این نکته را در نظر گرفت که هرچه خودروی شما گران قیمت تر باشد، قطعات داخلی و مصرفی آن نیز هزینه بیشتری دارند. بسته به برند و سال تولید خودرو، قیمت فیلتر ماشین نیز متفاوت است. همچنین با توجه به اینکه کدام نوع کتان، اسفنجی و یا سلولزی را انتخاب می کنید، هزینه ای که برای تهیه آن میپردازید نیز متفاوت است. یکی از بهترین راه ها خرید اینترنتی فیلتر هوا خودرو است، زیرا می توانید قیمت تمامی فروشگاه های معتبر را بررسی کرده، و مناسب ترین مورد را انتخاب کنید. اتوموبی یکی از مجموعه های فعال در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو است. با توجه به اینکه نیت اتوموبی، فروش بیشتر با سود کمتر است، قیمت محصولات موجود به طوری است که در محدوده نرمال هر قطعه است. از این رو برای خرید اینترنتی فیلتر هوا خودرو با کمترین قیمت، به راحتی می توانید به اتوموبی مراجعه کرده و آن را سفارش دهید.

خرید اینترنتی فیلتر هوا ماشین

فروشگاه های زیادی در زمینه قطعات یدکی و لوازم جانبی ماشین فعالیت می کنند. می توانند این فعالیت را به صورت فروش حضوری و یا اینترنتی انجام دهند. امروزه خرید اینترنتی فیلتر هوا خودرو و یا هر محصول دیگری، بسیار معقول تر از مراجعه به فروشگاه است. زیرا نیاز به سپری کردن وقت زیاد برای گشتن تمامی فروشگاه ها نیست، به راحتی می توانید در حالیکه در منزل نشسته اید تنها با جستجوی عنوان محصول مورد نظر خود، تمامی افرادی که در زمینه فروش این محصولات فعالیت دارند را پیدا کرده و با مقایسه قیمت، خرید کنید. قیمت خرید فیلتر هوا خودرو نیز به همین علت کاملا متفاوت است، زیرا هر فروشگاهی با در نظر گرفتن شرایط خود قیمتی را قرار می دهد که به سود مطلوب خود برسد. ما در اتوموبی به شما این اطمینان را می دهیم که می توانید با محصولات اصل و قابل اعتماد را با کمترین قیمت تهیه کنید و مطمئن باشید محصولی که تهیه میکنید به اندازه هزینه ای که می پردازید، ارزش دارد.

بهترین سازنده فیلتر هوای ماشین

با توجه به اینکه فیلتر هوا یک قطعه مصرفی است، شرکت های زیادی اقدام به تولید این قطعه کرده اند تا بتوانند نیازهای مردم را تحت پوشش قرار دهند. این قطعه هم در داخل و هم در خارج از کشور تولید می شود، و قطعات تولید داخلی دست کمی از تولیدات خارجی  ندارند. در حال حاضر شرکت هایی مانند فیلتر سازان سبز و فیلتر سپاهان این محصول را تولید می کنند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شما می توانید تمامی انواع فیلتر های هوای ماشین را به راحتی داخل ایران تهیه کنید. شرکت فیلتر سپاهان یکی از بهترین های خط تولید فیلتر هوای ماشین است که محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می کند. شما در اتوموبی می توانید به راحتی بسته به نوع نیاز خود، فیلتر متناسب برای خودرو را تهیه کنید.

چند وقت یک بار بهتر است فیلتر هوا عوض شود؟

فیلتر هوا با توجه به عملکردی که دارد، در عملکرد سالم خودرو نقش به سزایی به عهده دارد. بطوریکه اگر به موقع تعویض نشود باعث ضعیف شدن موتور، به لرزش افتادن آن و کم شدن شتاب آن می شود. در واقع فیلتر هوا با عملکرد تصفیه ای که دارد، سلامت موتور را تامین می کند و اجازه عبور ذرات گرد و غبار به داخل موتور را نمی دهد. زمان تعویض فیلتر هوای خودرو به میزان استفاده از آن بستگی دارد. به بیان دیگر، در صورتیکه از یک خودرو مدت زمان طولانی استفاده شود و کیلومتر آن بالا رود، فیلتر هوای آن باید هر ماه تعویض شود. ولی برای استفاده روزمره و معمولی از خودرو، می توان هر سه ماه یک بار آن را تعویض کرد. ولی به طور کلی، بهتر هست این فیلتر هر بار هنگام تعویض روغن موتور، عوض شود.